• "Naše svatba byla skutečně krásná. Stejně krásné jsou Lukášovy fotky, díky kterým vzpomínka na tento den jen tak nevybledne." — Anche a Štěpán

Jmenuji se Lukáš a skrz fotografie vyprávím svatební příběhy.

Dokumentuji příběh svatebního dne tak, aby byla z fotek atmosféra krásně čitelná i pro ty, kteří nemohli být přítomni a Vám i po letech přinášely stejnou radost a úsměv na tváři.

Sic jsem se k focení dostal až s nástupem digitální fotografie, inklinoval jsem k němu od ranných dětských let a už tehdy jsem chtěl dělat hezké obrázky, kde to bude lidem slušet. A to je pro mne dodnes hlavním kritériem. Zpočátku jsem se věnoval především portrétní fotografii a fotil modelky, čemuž se věnuji dodnes, ale tu pravou radost jsem našel až ve svatební fotografii. Nefalšované emoce a úsměvy, ale i slzy štěstí a dojemné momenty. To jsou elementy, díky kterým svatby tak miluji a těší mne tuto radost sdílet a přenášet do fotografií.

Nemějte obavy, že jsem Prahy a k Vám na kraj republiky bych nejel. Právě naopak. Miluji cestování a fotil jsem svatby od Karlových Varů po Uherský Brod a jel bych i na konec světa. Každá nová lokalita mne inspiruje a všude bylo krásně. Navíc neúčtuji cestovné.

Nefotím však tzv. „krátké svatby“. Přijít, nafotit jen obřad a hezké portrétní fotky, to není ono. Nestlihl bych nasát atmosféru svatby, kterou bych pak nemohl správně vnést to fotografií a to by mne nebavilo. Vám by pak bylo líto, že na fotkách nemáte to či ono, spousta zajímavých momentů by byla zbytečně zapomenuta. A nedá se to vrátit.

Nabízím tedy jen jeden „balíček“ a to focení celého dne od příprav až po večerní párty, jelikož tak významný den si zaslouží být zdokumentován v celé své šíři. Všechny věci s focením a následným výstupem jsou jen a pouze na osobní domluvě, jelikož platí 100 lidí – 100 chutí a tak se vám pokusím vyjít maximálně vstříc, abyste i vy byli spokojeni tak, jako již desítky novomanželů před vámi.

Máte už svůj termín svatby? Pak rezervaci fotografa zbytečně neodkládejte.

Napište mi!